Open Week – tydzień tańca za darmo!

Open Week – tydzień tańca za darmo!

Już wkrótce rozpoczynamy nowy sezon taneczny w Replay Dance Studio!:) Dlatego już po raz drugi będzie można zupełnie za darmo skorzystać ze wszystkich zajęć tanecznych przez cały tydzień – 21 do 25 września 2015r.!:D Oferujemy treningi na wszystkich poziomach zaawansowania, możesz więc postawić u nas swoje pierwsze taneczne kroki, ale też dołączyć do grup bardziej zaawansowanych:) Zapisać się może każdy, bez względu na wiek – prowadzimy zajęcia dla dzieci (5-12 lat), młodzieży i dorosłych (powyżej 30 lat).

W naszej ofercie tanecznej znajdziesz takie style streetdance jak hip-hop, dancehall, house, new age, popping, breakdance i twerk – tylko u nas możesz wybrać spośród nich swój ulubiony!:)

Plan zajęć w trakcie Open Week znajduje się tutaj.

Każda chętna osoba może w ciągu tego tygodnia zapisać się maksymalnie na 4 lekcje na biuro@replay-dance.pl, podając imię, nazwisko i wybrane zajęcia. Ilość miejsc na sali jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jest możliwość wzięcia udziału w większej ilości zajęć, pod warunkiem, że pozostaną wolne miejsca.

Wpadajcie i bierzcie znajomych, od każdej przyprowadzonej osoby, która zapisze się co najmniej na miesiąc otrzymacie zniżkę 30% na swoje zajęcia – więcej informacji tutaj.

Do zobaczenia!