Iga Szymańska

Iga Szymańska -Replay Dance Studio

Iga Szymańska

Instruktorka New Age Girls

Pierwszą, niemalże poważną przygodę ze sportem zaczęła w wieku 6 lat, gdy to pod bacznym okiem trenera wykonywała pierwsze kopnięcia i uderzenia, na treningach karate. Później doszły treningi tańca towarzyskiego i niestety pełna energii dziewięciolatka musiała dokonać poważnego wyboru, czyli zdecydować się na jeden ze sportów. Padło oczywiście na taniec:)

Dzięki swojemu trenerowi, panu Tomaszowi Konury, założycielowi szkoły tańca Focus, mogła powoli ale skutecznie rozwijać swoją przygodę z tańcem. Godziny spędzone na treningach towarzyskiego nauczyły ją dokładności, pracy z drugą osobą, a przede wszystkim dyscypliny. Brak partnera sprawił, że trafiła na zajęcia hip-hopowe, poznała Michała Pawłowskiego, a co najważniejsze ludzi ‘zajaranych’ tańcem.

Zaaklimatyzowanie się zajęło jej trochę czasu, ale tak właśnie od 2010 roku rozwija się tanecznie pod okiem Michała i nie tylko. W międzyczasie brała także udział w licznych warsztatach tanecznych, z tancerzami z całej Polski i zagranicy, z takich stylów tanecznych jak hip-hop, house, taniec współczesny, ale przede wszystkim new age. Obecnie, oprócz grupy Massive, Iga należy do grupy pokazowej o wdzięcznej nazwie Stokrotki, z którą brała udział w programie telewizyjnym Got to Dance. Razem też tańczą na pokazach i zawodach.

Igi styl charakteryzuje się dokładnością i głębią ruchu, dlatego jej uczniów czeka ciężka praca na sali, która z pewnością przyniesie wyniki w szybkim czasie i da powody do dumy.