Hip-Hop

Taniec hip-hop, czyli Hip-hop Dance to styl który wyewoluował z kultury hip-hop w latach 80. w Stanach Zjednoczonych, czerpiąc z takich stylów jak breaking i funk styles. Ze względu na to że taniec ten jest częścią hip-hopowej kultury, bardzo ważnym aspektem w tym stylu jest social dance (party dance) oraz freestyle (improwizacja). Na przestrzeni lat powstało bardzo wiele hip-hopowych kroków jak Roger Rabbit, Cabbage Patch, Chicken Noodle Soup, Running Man, Dougie itd., a styl ten przeszedł niesamowitą metamorfozę.

W hip-hop dance kładzie się bardzo mocny nacisk na kreowanie własnego stylu. Reasumując jest to styl który posiada bardzo bogatą historię, ale też pozwala każdemu tancerzowi na jego rozwijanie poprzez tworzenie swojego wyjątkowego stylu.

Jeżeli chcesz poznać historię tego tańca i umieć freestyle’ować na parkiecie to zajęcia z hip-hopu są czymś dla Ciebie!

Taniec Hip-hop

Regularne zajęcia hip-hop w Replay Dance Studio prowadzą:

Bardzo często oraganizujemy warsztaty z najlepszymi tancerzami hip-hopowymi z  całej Polski. Przyjeżdzają do nas najlepsi z najlepszych.  Każdy z nich ma swój własny unikalny styl, dlatego umiejętności zdobyte na warsztatach zdecydowanie przyspieszają  progres naszych tancerzy:)

Do tej pory w warsztaty prowadzili:

  • Sokół
  • Jasiek CoJest
  • Knopek
  • Ryfa
  • Krzysiek Kulling