ALICJA MARYŚ

Dyplomowana instruktorka tańca, projektantka strojów tanecznych

Alicja Maryś

Dyplomowany instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem. Jej charakterystycznym stylem tanecznym – pełnym charyzmy, wdzięku i kobiecości zachwycają się uczestnicy wielu europejskich festiwali tanecznych.

Od lat kształci uczniów zachodniopomorskich szkół tańca. Tym, co wyróżnia Alicję spośród innych instruktorów jest przede wszystkim atmosfera na zajęciach – pełna ciepła, wesoła, a jednocześnie pozwalająca każdemu z uczniów odnaleźć i rozwinąć indywidualny styl, zarówno w tańcu solo, jak i w parach.

Spektrum jej umiejętności tanecznych jest naprawdę szerokie – Taniec Orientalny, Salsa, Kizomba, Bachata we wszystkich odmianach, a styl, który reprezentuje można określić w dwóch słowach – kwintesencja kobiecości.

Osiągnięcia Alicji Maryś

1 miejsce Raks Glam Belly Dance Festival 2023
1 miejsce Nur Belly Dance Festiwal, Bułgaria 2019
2 miejsce Orient Addicts 2018
1 miejsce Orient Addicts 2017
2 miejsce Otwarte Mistrzostwa Szwajcarii w Kizombie 2017

Nieustannie rozwija swoje umiejętności taneczne na festiwalach i konwencjach tanecznych, ucząc się bezpośrednio u największych światowych sław. Projektantka strojów tanecznych, od lat występuje wraz z Kamilą Zimińską w duecie Almas Belly Dance zdobywając szerokie doświadczenie sceniczne. To właśnie relacja z Kamilą i współpraca w duecie Almas rozpoczęła karierę taneczną Alicji.

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO ALICJI

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z Alicją Maryś

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej