Kim jesteśmy?

POZNAJ EKIPĘ SZKOŁY TAŃCA REPLAY DANCE STUDIO

Poznajmy się

O Replay Dance Studio

Cześć! Tutaj Martyna i Michał Pawłowscy.

Jesteśmy młodym małżeństwem, które z wielkim zaangażowaniem i pasją prowadzi Replay Dance Studio – szkołę tańca w Szczecinie.

Oboje jesteśmy czynnymi tancerzami. Doskonale rozumiemy aktualne potrzeby i trendy w tańcu. Z tego właśnie powodu dbamy o nieustanny rozwój i dostosowujemy ofertę szkoły tak, by wychodzić naprzeciw potrzebom naszych tancerzy.

Znajdziesz nas w dwóch szczecińskich lokalizacjach – ul. Wyzwolenia 70 oraz ul. Jodłowa 25. Stworzyliśmy te miejsca z myślą o zapewnieniu naszym tancerzom jak najlepszych warunków nie tylko do treningów i rozwoju, ale też do tworzenia tanecznej społeczności.

Będzie nam miło, jak zostaniesz z nami na dłużej!

Poznaj naszą kadrę

Replayowa ekipa

Nasza kadra to pełni pasji i zaangażowania młodzi ludzie, którzy nieustannie się szkolą i rozwijają, dbając o to, by przekazywana przez nich wiedza była aktualna i rzetelna. To dzięki nim nasi tancerze rozwijają się zawrotnym tempie (z czego jesteśmy bardzo dumni :)).

Instruktorzy szkoły tańca Replay Dance Studio to specjaliści w swoich dziedzinach, a ich zajęcia to gwarancja wiedzy oraz zajawki, przekazywanej w przyjaznej, pełnej wzajemnego zaufania atmosferze. 

Chcesz lepiej poznać naszą kadrę?

Relacje są dla nas najważniejsze

Rodzinna atmosfera

Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do rozwoju i dokładamy wszelkich starań, by nasi tancerze czuli się w Replay Dance Studio jak w drugim domu.

Szacunek

Z dumą obserwujemy, jak w Replayu tworzą się przepiękne przyjaźnie, a szacunek do innych jest rzeczą nadrzędną. Bez względu na poziom zaawansowania, wiek czy staż taneczny — każdy może być częścią naszej tanecznej społeczności.

100% wsparcia

Wierzymy, że największy progres pojawia się wtedy, kiedy otaczają Cię wspierający i inspirujący ludzie, przy których nie boisz się popełniać błędów i wychodzić ze swojej strefy komfortu.

Sprawdź co się u nas dzieje

GALERIA ZDJĘĆ

Codzienność w naszej szkole tańca w Szczecinie to hektolitry potu wylane na sali, setki uśmiechów naszych tancerzy i wiele wspaniałych wspomnień uwiecznionych na zdjęciach.

Szkoła tańca Szczecin - Ul. Jodłowa 25 Szczecin Replay Dance Studio

Replayowe Social Media

Poznaj naszą codzienność

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej