Wybierz styl tańca dla siebie

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY i dorosłych w SZCZECINie

Szkoła Tańca Replay Dance Studio oferuje zajęcia dla dzieci już od 3. roku życia, młodzieży i dorosłych! Zajęcia odbywają się na czterech poziomach zaawansowania: intro, początkującym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym z podziałem na grupy otwarte oraz zamknięte.

Replay Kids

Replay Kids to autorski program zajęć tanecznych, który ma na celu wprowadzenie dziecka od 3. do 13. roku życia do świata tańca.

New Age

Zajęcia taneczne, które polegają na odtwarzaniu choreografii do muzyki hip-hopowej, ale też do utworów lirycznych, elektronicznych, a nawet rockowych.

New Age Girls

New Age Girls to zajęcia ze stylu New Age skierowane do dziewczyn, na których skupimy się na swojej kobiecej stronie.

Hip-Hop

W nauce tańca Hip-hop kładzie się bardzo mocny nacisk na kreowanie własnego stylu. Jeżeli chcesz umieć improwizować tanecznie na parkiecie to zajęcia z Hip-hopu są czymś dla Ciebie!
Nauka tańca w Szczecinie - tańce dla dzieci Szczecin Police

Dancehall

Taniec Dancehall to znany na całym świecie żywiołowy jamajski taniec. Jeśli chcesz oderwać się od codziennej rutyny to zajęcia Dancehall są dokładnie tym czego potrzebujesz!

Twerk

Rodzaj tańca popularny głównie wśród kobiet, który polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami.
Nauka tańca w Szczecinie - tańce dla dzieci Szczecin Police

Waacking

Waacking jest stylem, który powstał w klubach Los Angeles w latach 70. podczas ery disco. Polega na dynamicznym poruszaniu rękami, pozowaniu i pracy nóg

High Heels

Podczas zajęć high heels odkryjesz swoją kobiecą stronę i nauczysz się poruszać na szpilkach w rytm muzyki.
Style tańca

K-Pop

K-pop to zajęcia dla wszystkich fanek i fanów muzyki k-pop. Podczas treningów odtwarzane są choreografie z popularnych koreańskich teledysków.

House Dance

House Dance to freestyle’owy styl Street Dance i Social Dance mający korzenie w undergroundowej scenie muzyki house’owej Chicago i Nowego Yorku. 

Open choreo

Open choreo

Open choreo to cykl regularnych zajęć tanecznych otwartych, podczas których nasi instruktorzy dzielą się swoją interpretacją muzyki oraz unikatowym stylem.

Hip-Hop Dorośli

Zajęcia te kierujemy do wszystkich osób powyżej 18. roku życia. Doskonały sposób na oczyszczenie głowy po ciężkim dniu w pracy.

Bachata

Bachata pochodzi z Karaibów, a dokładniej z Dominikany. Tańczona solo pozwoli nauczyć się podstawowych kroków, pomoże nabrać pewności siebie w ruchu i nauczy świadomości ciała.

Taniec Współczesny

W czasie zajęć z tańca współczesnego skorzystamy z elementów floorworku, nawiążemy do polskiej techniki tańca współczesnego. Zwrócimy uwagę na rolę oddechu i świadome operowanie ciężarem ciała.
Fitness

Fitness

Zajęcia skierowane są do osób, które poza zrzuceniem zbędnych kilogramów, chciałyby również zadbać o swoje zdrowie.
Joga

Joga

Treningi Jogi pozwalają się zrelaksować, wyciszyć oraz oderwać od codziennych problemów. Wpływają również na odpowiednią postawę ciała oraz wzmacniają mięśnie głębokie.
Kizomba

Kizomba

Gatunek muzyczny i styl tańca stworzony w Angoli. Na kursie będziemy powiększać świadomość ciała, poszerzać zakresy oraz wypracowywać estetykę ruchu na parkiecie.

Taniec orientalny

Taniec Orientalny

Taniec brzucha pozwala każdej kobiecie, bez względu na wiek, wagę, zawód, charakter, wyrazić i celebrować swoją kobiecość.

Salsa

Salsa to porywający i rytmiczny taniec pochodzący z karaibskich i latynoamerykańskich tradycji muzycznych. Tańczona solo lub w parze, Salsa jest pełna energii, pasji i radości.

Jazz

Jazz to ekspresyjna forma tańca, która wywodzi się z afroamerykańskiej tradycji muzycznej i tanecznej. Jest pełen energii, ruchu i emocji, łącząc elementy techniki baletu z improwizacją, swobodą i rytmicznymi innowacjami.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej