SZKOŁA TAŃCA SZCZECIN - HIP-HOP DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Hip-hop - Zajęcia taneczne dla młodzieży - Szczecin

Taniec hip-hop, czyli Hip-hop Dance to styl który wywodzi się z kultury hip-hop w latach 80. w Stanach Zjednoczonych, czerpiąc z takich stylów jak breaking i funk styles. Ze względu na to, że taniec ten jest częścią hip-hopowej kultury, bardzo ważnym aspektem w tym stylu są social dance (party dance) oraz freestyle (improwizacja). Na przestrzeni lat powstało bardzo wiele hip-hopowych kroków jak Roger Rabbit, Cabbage Patch, Chicken Noodle Soup, Running Man, Dougie itd., a styl ten przeszedł niesamowitą metamorfozę.

W nauce tańca Hip-hop kładzie się bardzo mocny nacisk na kreowanie własnego stylu. Jest to styl tańca, który posiada bardzo bogatą historię, ale też pozwala każdemu tancerzowi na jego rozwijanie poprzez tworzenie swojego wyjątkowego stylu.

Jeżeli chcesz poznać historię tańca hip-hop i umieć improwizować tanecznie na parkiecie to zajęcia z Hip-hopu są czymś dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych (11-13 lat i pow. 14 lat) na trzech poziomach zaawansowania (beginner, medium i advanced).

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej