Julia Antkowiak

Tancerka, instruktorka, choreografka

Julia Antkowiak

Tancerka nie z wyboru, a z powołania. Swoją przygodę zaczęła już w wieku 9 lat i od tamtej pory tańca w jej życiu jest coraz więcej! Przeszła przez większość styli tanecznych – Taniec Współczesny, House, Hip-hop, a na chwilę obecną rozwija się w kierunku Choreografii, Commercial i New Age, a także tańca High Heels.

Jest absolwentką kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej w Poznaniu, ponadto cały czas szkoli się zarówno w Polsce jak i za granicą. Była na miesięcznym szkoleniu w Stanach Zjednoczonych, gdzie szkoliła się u największych nazwisk sceny szpilkowej. Były to między innymi Kiira Harper (program „Simply Stiletto”) w Nowym Jorku, czy Aisha Francis (program „Aisha Francis Programs”) w San Francisco. W Polsce szkoli się pod okiem m.in. Natalii “Lali” Konarskiej i Kuby Walicy, poza tym wciąż szuka nowych wyzwań.

Jako instruktorka pracuje od 4 lat, co sprawia jej ogromną radość i cieszy się, że swoją radością i czystą miłością do tańca może zarażać innych!

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO julki

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z julią antkowiak

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej