Nauka tańca K-Pop w Szczecinie

Style tańca

Nauka tańca K-Pop - Szczecin

K-Pop inaczej nazywany koreańskim popem jest gatunkiem muzycznym który powstał w Korei Południowej. Łączy on wiele innych nurtów muzycznych między innymi: dance-pop, hip-hop, rock, jazz, electro-pop.

To co wyróżnia K-Pop na skalę międzynarodową to połączenie śpiewu, rapu i teledysków z choreografiami. Fani K-Popu zaczęli uczyć się choreografii z teledysków, odtwarzać ruchy idoli i nagrywać ich covery – jest to teraz bardzo powszechne zjawisko, a grup K-Pop coverowych jest coraz więcej na całym świecie.

K-Popu nie można określić jako konkretnego stylu tanecznego, ponieważ są to choreografie łączące wiele innych styli, np. Hip-hop, House, Waacking, Jazz, Popping itd.

W tworzeniu niektórych choreografii K-Popowych, których dziś możecie uczyć się na sali, uczestniczyli znani na całym świecie choreografowie:
– Parris Goebel
– Kyle Hanagami
– Keone Madrid
– Yanis Marshall
– Brian Friedman
– Aliyah Janell

Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych 11-13 lat, pow. 14 lat i pow. 18 lat na trzech poziomach zaawansowania (beginner, medium i advanced).

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej