MAGDA BIKOWSKA

Tancerka, instruktorka, programistka

Magda Bikowska

W tańcu zakochana od 2016 roku. Od tamtego czasu twierdzi, że za krótko tańczy. Zaczynała od Hip-hopu, a teraz chodzi na wszystkie zajęcia na jakie pozwala jej czas.

Przechodziła przez fazy miłości do stylów tanecznych takich jak: Popping, House, Afro czy Hip-hop, ale z przyjemnością potyka się na zajęciach z Tańca Współczesnego i High Heels. Aktualnie nie lubi definiować swojego preferowanego stylu, tańczy wszystko co sugeruje jej muzyka czy ludzie. Twierdzi, że należy spróbować wszystkiego, żeby stworzyć swój własny styl, więc nigdy nie przestaje szukać.

Na swoich zajęciach tanecznych w Szczecinie skupia się na muzykalności i przekazaniu charakteru utworu, ale również na technice i przygotowaniu fizycznym. Dąży do tego, żeby jej uczniowie rozwijali się, czuli się dobrze i po prostu byli sobą. Z jej zajęć nikt nie wychodzi w złym humorze, bo każdego potrafi zarazić entuzjazmem i spowodować zakwasy w policzkach.

Taniec to dla niej przede wszystkim pasja i sposób wyrażania siebie. Jest uzależniona od nauczania. Uwielbia patrzeć jak ludzie się rozwijają i interpretują jej choreografie. Uważa, że można inspirować się każdym i wszystkim. Twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak limit.

Regularnie podróżuje po naszym kraju biorąc udział w warsztatach i projektach wideo z instruktorami z całej Polski jak i z zagranicy. Jest zdeterminowana osiągnąć wszystko co sobie zaplanuje i dzielić się tym podejściem z innymi.

Poza tańcem studiuje informatykę, tworzy przeróżne aplikacje, gry komputerowe i rękodzieła. Na co dzień łatwo jest ją rozpoznać po szerokim uśmiechu i suchym poczuciu humoru.

Nieważne czy na sali, czy poza nią, jest tancerką i jest z tego dumna.

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO MAGDY

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z Magdą Bikowską

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej