MICHAŁ PAWŁOWSKI

Założyciel szkoły, instruktor, choreograf

Michał Pawłowski

Założyciel i nauczyciel w szczecińskiej szkole tańca Replay Dance Studio, finalista 3. edycji You Can Dance – Po Prostu Tańcz!, półfinalista Mam Talent! i Got to Dance.

Osiągnięcia Michała Pawłowskiego

Tworzył choreografie taneczne do spektakli “Dzieci Przełomu” oraz “Exkurs”, otwierający szczecińską Trafostację Sztuki. Wicemistrz Świata w Street Dance Show. Choreograf bicia rekordu Świata w ilości osób jednocześnie tańczących Robot Dance wspólnie z TVN oraz firmą iRobot. Brał udział w teledyskach Mariny oraz Baltic Neopolis Orchestra. Współpracował z Egurrola Dance Studio w Warszawie.

Doświadczenie taneczne

Tańczy od 28 lat, swoją taneczną przygodę rozpoczął od Tańca Towarzyskiego, poprzez Taniec Nowoczesny i Disco Dance, aż w końcu odnalazł się w technikach Hip-hop i New Age. Po udziale w programie ,,You Can Dance” postanowił założyć studio tańca, aby tworzyć w Szczecinie możliwości dla tanecznego rozwoju, których sam nie posiadał chcąc tańczyć Hip-hop i New Age.

Jest instruktorem z 16-letnim doświadczeniem, mimo tego sam stara się rozwijać jako tancerz i nauczyciel, aby przekazywana przez niego wiedza i umiejętności były zawsze aktualne. W myśl tworzenia możliwości rozwoju, regularnie organizuje warsztaty z najlepszymi tancerzami z Polski i zagranicy.

Zajęcia prowadzi w sposób wesoły i przystępny, dostosowując trening do poziomu i potencjału grupy. W tańcu najważniejsza jest dla niego muzykalność, jakoś ruchu oraz tworzenie niepowtarzalnego stylu, co też z sukcesami egzekwuje u swoich tancerzy. Duża wagę przywiązuje też do tworzenia społeczności tanecznej i przyjaznej atmosfery w szkole tańca Replay Dance Studio w Szczecinie.

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO MICHAŁA

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z Michałem Pawłowskim

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej