Nikola Makowska

Tancerka, instruktorka, choreografka

Nikola Makowska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od najmłodszych lat, zaczynąjac od Hip-hopu. Następne lata spędziła biorąc udział zawodach organizacji IDO w kategoriach jazz i modern, dodatkowo stale szlifując swoje umiejętności baletowe. W poszukiwaniu nowych wzywań znalazła się w środowisku waackingowym, które odmieniło jej myślenie o tańcu.

Nowe doświadczenia zdobywała biorąc udział w zajęciach z rytmiki, stepu oraz tańca towarzyskiego. Wszystkie te style pozwoliły jej ukształtować własne spojrzenie na taniec.

Aktualnie specjalizuje się w technice tańca jazzowego, który wbrew pozorom, zapożycza podstawy z tych wszystkich technik tańca. Nie ogranicza się jednak tylko do jednego kierunku, cały czas szukając inspiracji oraz szkoląc się w innych stylach, między innymi Contemporary oraz High Heels. Na swoich zajęciach najbardziej skupia się na feelingu i czuciu jazzu, pamiętając o zabawie rytmicznej, podstawach oraz eksploracji!

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO Nikoli!

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z Nikolą Makowską

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej