NIKOLA PERCZAK

Tancerka i instruktorka

Nikola Perczak

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się wraz z otwarciem Replay Dance Studio, gdzie szkoliła się pod czujnym okiem Igi Andrzejuk, a w późniejszym czasie również u Eweliny Ekalt. Studio traktuje jak drugi dom i nie wyobraża sobie bez niego życia. Dzień bez Replay Dance Studio uważa za dzień stracony!

Przychodząc na swoje pierwsze zajęcia taneczne w Szczecinie nie spodziewała się, że już po czterech latach stanie na sali w roli instruktora tańca, aby dzielić się ze swoimi uczniami pasją i miłością do kultury koreańskiej. K-Popu zaczęła słuchać 10 lat temu, a teraz stara się zarażać kolejnych ludzi południowokoreańską zajawką. Nikola to instruktorka grup K-Popowych.

Miłośniczka koloru różowego, wygodnych kapci oraz koszulek tak ogromnych jak jej serce. Nie zdziwcie się widząc ją między zajęciami w bożonarodzeniowych skarpetkach czy sweterku, jej sezon świąteczny zaczyna się już w połowie września!

Kocha pracę z dziećmi, dlatego prowadzi grupę maluszków, które na jej zajęciach tanecznych dla dzieci w Szczecinie stawiają swoje pierwsze taneczne kroki.

Jako tancerka i instruktorka wciąż stara się poszerzać swoje horyzonty, próbuje swoich sił w różnych stylach, a ostatnimi czasy najbliższy jej sercu jest Waacking.

Nieustannie się szkoli, bo zależy jej na tym aby przekazywana przez nią wiedza była jak najbardziej rzetelna. Zwiedziła połowę Polski by uczestniczyć w wielu warsztatach, zawodach czy obozach.

Prywatnie absolwentka szkoły mundurowej i cudowny człowiek.

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO NIKOLI

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z Nikolą Perczak

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej