OLA JAKUBOWICZ

Tancerka, instruktorka, producentka muzyczna
Ola Jakubowicz

Ola Jakubowicz

Z tańcem ma do czynienia od najmłodszych lat. Z każdym rokiem jej zamiłowanie do tej sztuki rośnie, a liczba poznanych form artystycznych się poszerza.
W swojej twórczości skupia się na jak najwierniejszemu odzwierciedleniu muzyki oraz na emocjonalności i charakterze. Podczas zajęć tanecznych w Szczecinie stara się, aby każdy czuł się swobodnie i bezstresowo. Według niej, tańczyć każdy może, a nawet powinien! Jest to sposób na poznanie siebie, swojego ciała i znalezienie poczucia komfortu.

Ola regularnie zdobywa doświadczenie na warsztatach oraz projektach tanecznych w Polsce, jak również w Londynie, gdzie miała okazję przez jakiś czas mieszkać, poznając zagraniczną kulturę taneczną.

Jest tancerką, która szuka rozwoju w każdym stylu tańca. Eksploruje ruch i odkrywa nowe możliwości czerpiąc ze wszystkiego i z każdego. Duży wpływ na jej rozwój miał Street Dance, a w głównej mierze Hip-hop Dance.

Kieruje się zasadą „Each One Teach One”, która nikogo nie wyklucza.

Oprócz tańca, zajmuje się też muzyką, pod pseudonimem artystycznym „Lioté”.
Gra na gitarze, śpiewa, pisze piosenki, tworzy sound design i swoje utwory.
W 2020 roku ukończyła Szkołę Muzyki Nowoczesnej na kierunku Produkcja Muzyki, co było świetnym doświadczeniem pozwalającym na szersze pojęcie muzyczne, pomagające i inspirujące ją w tworzeniu choreografii czy we freestyle’u.

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO OLI

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z Olą Jakubowicz

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej