NAUKA TAŃCA DLA DZIECI W SZCZECINIE

Replay Dance Studio Szczecin - Tańce dla dzieci Szczecin - Kursy tańca dla dorosłych Szczecin

Replay Kids — Zajęcia taneczne dla dzieci — Szczecin

Replay Kids to autorski program zajęć tanecznych dla dzieci w Szczecinie, który ma na celu wprowadzenie dziecka od 3. do 13. roku życia do świata tańca. Warto pamiętać, że jest to okres kształtujący dziecko nie tylko ruchowo, ale też psychicznie i emocjonalnie, dlatego nasi instruktorzy prowadzą grupy w sposób świadomy swojego wpływu na jego rozwój.

Podczas naszych zajęć tanecznych dla dzieci w Szczecinie, przygotowujemy najmłodszych pod kątem wydolności fizycznej, odporności na stres oraz wiedzy i techniki tanecznej, aby w wieku 14 lat mogli podjąć świadomą decyzję o tym, w jakim kierunku tanecznym zmierzać – czy jest to Hip-hop, New Age, Waacking, Dancehall czy inny styl tańca. W końcu taniec to pasja na całe życie, oferujemy więc możliwość aktywnego rozwoju tanecznego również młodzieży i dorosłym, a program Replay Kids jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie swojej tanecznej kariery.

Szkoła tańca dla dzieci w każdym wieku

Program Replay Kids jest podzielony na 4 etapy:

  • 3-4 lata
  • 5-7 lat
  • 8-10 lat
  • 11-13 lat

Każdy etap jest dostosowany do potrzeb i możliwości psychoruchowych dzieci w danym wieku. Wszystkie grupy, poza nauką tańca dla dzieci, są też przygotowywane do udziału w zawodach i pokazach.

Jeżeli Twoje dziecko jest pełne energii i kocha taniec i muzykę, to jest to program dla niego! Do grup otwartych można dołączyć w każdej chwili.

Replay Dance Studio Szczecin - Tańce dla dzieci Szczecin - Kursy tańca dla dorosłych Szczecin

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej