Sebastian Smołuch

Tancerz, instruktor, choreograf

Sebastian Smołuch

Aktywny na scenie tanecznej nieprzerwanie od 2009 roku. Przez lata szlifował podstawy w stylach takich jak Hip-hop, House, Popping i Dancehall, ostatecznie zostając przy formie Choreo. 

W latach 2020-2022 członek warszawskiej ekipy East Side Crew FAM prowadzonej przez Magdalenę i Patryka Brdey, z którą wygrał największe eventy w Polsce jak i na arenie międzynarodowej (m.in. Rytm Ulicy, World of Dance). 

Twierdzi, że uczniem jest się całe życie, dlatego od lat regularnie szkoli się u topowych polskich i zagranicznych nauczycieli (m.in. Maniek Kotarski, Caetlyn Watson, Tony Tzar). W sierpniu 2023 roku uczestniczył w programie treningowym Shaya Latukolana w Amsterdamie. Na swoich zajęciach najbardziej stawia na muzykalność, dynamikę oraz zakres ruchu. Zawsze stara się stworzyć na sali „safe space”, gdzie każdy może wyrażać siebie i swobodnie się rozwijać.

WPADAJ NA ZAJĘCIA DO Sebastiana!

Zobacz Kiedy odbywają się zajęcia taneczne z Sebastianem Smołuchem

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej