Miłośniczka Dancehallu i kultury jamajskiej, której nogi tuptają po salach tanecznych od kiedy skończyła 7 lat. Na poważnie zaczęła brać taniec w 2014 roku gdy trafiła pod skrzydła Michała Pawłowskiego. Jej ścieżka zahaczała o wiele styli, a do Dancehallu przekonała ją… mama. Mimo przepadnięcia na dobre i zakochania się w kulturze tego tańca, ceni sobie wpływ innych technik na jej świadomość ruchową.
Agnieszka dąży do ciągłego rozwoju jako tancerz oraz pedagog. Jeździ na warsztaty dancehallowe w Polsce i za granicą, a także uczęszcza na zajęcia z innych styli.
Najbardziej rozwijają ją wyjazdy na Jamajkę, gdzie stale odkrywa kulturę Dancehallu u jej korzeni. Na tej karaibskiej wyspie zawitała już 4 razy, a porównywarki cen lotów na jej laptopie już automatycznie wyszukują samoloty do Kingston.
Swoją przygodę z przekazywaniem wiedzy i zarażaniem miłością do tańca rozpoczęła w 2017 roku, aby już trzy lata później poprowadzić swoje pierwsze warsztaty poza Szczecinem. Agnieszka skupia ogromną uwagę na muzyce i jej właściwym odwzorowaniu z jednoczesnym dążeniem do jej własnej interpretacji. Kładzie również nacisk na teoretyczne podejście do Dancehallu oraz tańca jako ogółu. Na prowadzonych przez siebie zajęciach tanecznych w Szczecinie kieruje się słowami Walta Disneya, “lepiej bawić z nadzieją, że będą się przy tym uczyć, niż uczyć z nadzieją, że będą się przy tym bawić”, chcąc aby inni czerpali tyle szczęścia z tańca co ona sama.
Na co dzień szczecińska przedstawicielka dancehallowej ekipy “No Crew”, będącej od 2018 roku w kolaboracji z grupą Fully Bad, gdzie tańczy u boku ósemki tancerzy z różnych zakątków Polski.
W Replay’u nazywana Agnes, a przez kręgi dancehallowe Poko. Nie lubi gdy mówi się do niej Aga, skarpetek do par i tańczenia w butach. Uwielbia ukropne lato, śnieg, kolor różowy, koty oraz kawę specialty. Kocha pracę z dziećmi, podróżowanie oraz stawianie sobie wyzwań. Uważa, że niemożliwe nie istnieje, a chcieć znaczy móc. Poza salą taneczną pracuje jako psycholożka i interesuje się, zgodnie z tanecznymi preferencjami, zagadnieniami międzykulturowymi oraz pracą z dziećmi.
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej