Jak nauczyć się tańca współczesnego? Zapraszamy do Replay Dance Studio!

Nauka Tańca Współczesnego - Szczecin

Nasza instruktorka, Agnieszka Borkowska, wierzy, że ilu instruktorów, tyle tańców współczesnych. Zamiast szukać definicji tej techniki napiszemy po prostu, co Agnieszka w niej odnajduje :-).

W czasie zajęć korzysta z elementów floorworku, nawiązuje do polskiej techniki Tańca Współczesnego, zwraca uwagę na rolę oddechu i świadome operowanie ciężarem ciała. Choreografie Agnieszki mają prowokować do zagarniania przestrzeni, podjęcia dialogu z muzyką. Zamiast odtwarzać kształty, na zajęciach tanecznych realizujemy zadania.

Agnieszka ucieka od tworzenia formacji i jednakowości, jej priorytetem (i największą radością!) jest wydobywanie na wierzch indywidualności tancerek i tancerzy. Wplata więc w zajęcia zadania improwizacyjne, abstrakcyjne jakości, wspomaga się wiedzą z zakresu elementarza aktorskiego.

Agnieszka ma słabość do coverów starych polskich piosenek- zwłaszcza tych o miłości- więc będziecie z nią tańczyć do hitów Osieckiej, Jantar i Zauchy ;).

Zajęcia odbywają się na poziomach początkującym i zaawansowanym oraz są przeznaczone dla osób powyżej 14. roku życia.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej